Pytania i odpowiedzi

Jaki jest cel konsultacji?

Konsultacja jest bardzo ważna. Przede wszystkim należy ocenić stan włosów klientki, a co za tym idzie dobrać odpowiedni rodzaj, metodę, kolor oraz długość włosów. Jest to także czas na zadwanie pytań związanych z noszeniem przedłużonych włosów (pielęgnacja, stylizacja). U nas konsultacja jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Jak wygląda pielęgnacja włosów przedłużonych?

Są trzy najważniejsze zasady: nawilżanie, używanie specjalnej szczotki oraz mycie włosów w pozycji pionowej( nie nad wanną głową w dół) Podczas wizyty każda klientka otrzymuje dokładną instrukcję pielęgnacji.

Czy przedłużanie włosów powoduje przyspieszenie / spowolnienie wzrostu moich włosów?

Przedłużanie nie ma na to żadnego wpływu, acz kolwiek przy ściąganiu klientki są zdziwone, że mają już tak długie włosy, ponieważ nie widziały długości swoich włosów przez kilka miesięcy.

Jak długo nosi się włosy przedłużone i co później

Jak długo nosi się włosy przedłużone i co później Czas noszenia uzależniony jest od metody przedłużania. Zazwyczaj polecamy metody permanentne. Jest to 3-4 miesiące i zależy od tempa wzrostu włosów. Gdy odrost jest na tyle duży, że uwidaczniają się złącza, należy włosy zdjąć i założyć na nowe łącza, w dokładnie ten sam sposób jak za pierwszym razem. Nazywamy to korektą włosów.

Czy będzie widać, że włosy są przedłużone?

Nie. Pasemka włosów dobierane są idealnie pod względem koloru i struktury włosów, oraz rozmieszczone w taki sposów aby łącza nie były widoczne nawet w najbardziej wymyślnej fryzurze. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest zniwelowanie różnicy długości między Twoimi włosami a przedłużonymi poprzez cieniowanie włosów doczepionych, po zabiegu.

Czy przedłużanie niszczy nasze włosy?

Przedłużanie jest zabiegiem zupełnie obojętnym dla naszych włosów, ale pod pewnymi warunkami. Zabieg jest wykonywany przez osobę wykwalifikowana , na wysokiej jakości materiałach, a klientka jest osobą zdrową tzn. nie wypadają nadmiernie włosy z cebulkami, nie jest w trakcie chemioterapii oraz nie posiada chorób skóry głowy ( grzybica, zapalenie okołomieszkowe, łysienie androgenowe, plackowate itd.)

Na czym polega zagęszczanie włosów:

W praktyce na tym samym co zagęszczanie, jednak tu doczepiamy włosy tej samej długości co nasze.

Jak długie muszą być moje włosy?

Minimalna długość nadająca się do przedłużania to 5 cm . Należy jednak pamiętać, że przy bardzo krótkich włosach efekt nie będzie tak naturalny jak przy włosach dłuższych (od 15cm).

Jakie są metody przedłużania włosów?

Istnieje około 20 metod, Metody jakie oferujemy są od kilku lat najpopularniejszymi metodami przedłużania włosów na świecie. Wszystkie inne metody są pochodnymi oferowanych przez nas metod. Zapraszamy do zakładki <przedłużanie włosów>(link)

Na czym polega przedłużanie włosów.

Najprościej mówiąc na doczepieniu włosów do przedłużania do Twoich włosów, za pomocą różnych metod łączenia. Łącza umiejscowione są przy skórze głowy, pod koroną głowy. Góra Twoich włosów pozostaje wolna od łączeń.

Oferta

  • Przedłużanie i zagęszczanie włosów
  • Keratynowe prostowanie
  • Koloryzacja przy przedłużaniu
  • Strzyżenie i stylizacja włosów przedłużonych
  • Doradztwo
  • Szkolenia od podstaw
  • Kursy doszkalające

Kontakt z nami


tel. +48 510 428 851
e-mail: kontakt@seviahair.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress