Przedłużanie włosów

Przedłużaniem włosów w naszej firmie zajmuje się Sylwia Tomczyk (właściciel) – dyplomowany szkoleniowiec, fryzjer stylista z 15- letnim doświadczeniem zawodowym.

Lata doświadczenia pozwoliły nam na wyselekcjonowanie włosów najwyższej jakości na rynku. Są to włosy które sprostały wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientek.

Włosy :

Słowiańskie dziewicze- w światowej hierarchii włosów zajmują pierwsze miejsce. Są to włosy najwyższej jakości- cięte „prosto z głowy” , występujące w rożnych strukturach- od prostych, przez podatne na falowanie, do kręconych. Piękne, miękkie, jedwabiste.  Skupowane najczęściej od dziewczynek po komunii. Wybierane przez najbardziej wymagające klientki. Żywotność 2-4 lata. Włosy „dziewicze” oznacza, że nie były nigdy farbowane i takie też są skupowane, często przy przygotowywaniu włosów pod daną metodę przedłużania wymagana jest delikatna koloryzacja ponieważ naturalnie występują w określonych kolorach od średniego blondu do ciemnego brązu. Taka koloryzacja w warunkach profesjonalnych nie niesie za sobą żadnego uszczerbku na włosach. Osobiście przygotowuję włosy dla każdej klientki z unikatowych kucyków zdrowych pięknych włosów. Kucyki w mnogości kolorów, struktur i długości dostępne są do obejrzenia, dotknięcia, przyłożenia aby porównać w jakiej długości będziemy się czuć najlepiej, na bezpłatnej konsultacji.

Metody przedłużania:

Metody jakie stosuję do doczepiania są od kilku lat najpopularniejszymi metodami przedłużania włosów na świecie. Wszystkie inne metody są pochodnymi oferowanych przeze mnie metod.

Micro Ring Hair Extensions
Polega na połączeniu pasemka Twoich włosów z pasemkiem włosów naturalnych, za pomocą miniaturowej, aluminiowej obrączki. Czas noszenia 2-4 mies., po tym czasie wymagana jest korekta.

Easy Hair
Kolejna metoda to doczepianie „na zimno”. Pasemka naturalne łączy się z naszymi za pomocą małych,miedzianych tulejek. Tulejki są minimalnie większe i dłuższe od ringów. Czas noszenia 2-4 mies.., po tym czasie wymagana jest korekta.

Tape on (kanapkowa)
Włosy klientki wkleja się między przezroczyste taśmy z włosami.
czas noszenia 4-8 tygodni. Po tym czasie można przedłużać ponownie tymi samymi włosami.

Keratynowa
Metoda na gorąco polegająca na połączeniu pasemka Twoich włosów z pasemkiem włosów do przedłużania zgrzewem keratynowym. Włosy nosimy 2-4 miesiące, po tym czasie wymagana jest korekta.

Ultradźwiękowa
Bliźniacza metoda keratynowej, jednak roztapianie keratyny odbywa się tutaj w niższej temperaturze – aparatem ultradźwiękowym. Włosy nosimy 2-4 miesiące, po tym czasie wymagana jest korekta.

Oferta

Kontakt z nami