Przedłużanie włosów

Przedłużaniem włosów w naszej firmie zajmuje się Sylwia Tomczyk (właściciel) – dyplomowany szkoleniowiec, fryzjer stylista z 12- letnim doświadczeniem zawodowym.

Lata doświadczenia pozwoliły nam na wyselekcjonowanie włosów najwyższej jakości na rynku. Są to włosy które sprostały wymaganiom naszych najbardziej wymagających klientek.

Włosy na których pracujemy:

Europejskie – pochodzące z południa Europy, głównie Hiszpanii i Włoch, gdzie wysoko rozwinięta jest kultura ścinania i skupowania włosów. Miękkie, gładkie, podatne na układanie. Ze względu na ciemny kolor są obrabiane i koloryzowanie pod wzorniki kolorów. Dzięki bardzo dobrej jakości, a zarazem przystępnej cenie są często wybieranymi włosami przez klientki. Żywotność 6-12 mies.

Słowiańskie – pochodzenia polskiego- w światowej hierarchii włosów zajmują pierwsze miejsce. Są to włosy dziewicze- nigdy nie farbowane, w żaden sposób nie obrabiane tzw.” prosto z głowy”. Piękne, gładkie, jedwabiste.  Skupowane najczęściej od dziewczynek po komunii. Wybierane przez najbardziej wymagające klientki. Żywotność 2-3 lata.

Metody przedłużania:

Metody jakie stosujemy do doczepiania są od kilku lat najpopularniejszymi metodami przedłużania włosów na świecie. Wszystkie inne metody są pochodnymi oferowanych przez nas metod.

Micro Ring Hair Extensions
polega na połączeniu pasemka Twoich włosów z pasemkiem włosów naturalnych, za pomocą miniaturowej, aluminiowej obrączki. Czas noszenia 3-4 mies., po tym czasie można przedłużać na nowo z wykorzystaniem tych samych włosów.

Easy Hair
kolejna metoda to doczepianie „na zimno”. Pasemka naturalne łączy się z naszymi za pomocą małych,miedzianych tulejek. Tulejki są minimalnie większe i dłuższe od ringów. Czas noszenia 3-4 mies.., po tym czasie można przedłużać na nowo z wykorzystaniem tych samych włosów.

Tape on (kanapkowa)
Włosy klientki wkleja się między przezroczyste taśmy z włosami.
czas noszenia 4-8 tygodni. Po tym czasie można przedłużać ponownie tymi samymi włosami.

Keratynowa
metoda na ciepło polegająca na połączeniu pasemka Twoich włosów z pasemkiem włosów do przedłużania zgrzewem keratynowym. Jest kilka sposobów doczepiania włosów tą metodą (zgrzewarką, pistoletem lub z użyciem hot pota). Włosy nosimy 3-4 miesiące,po tym czasie możemy przedłużać na nowo.

Ultradźwiękowa
bliźniacza metoda keratynowej, jednak roztapianie keratyny odbywa się tutaj na zimno- aparatem ultradźwiękowym.

Tissage (z franc.-tkanie)
polega na doszyciu taśm z włosami do przedłużania,do zrobionych wcześniej, poprzecznych warkoczyków. Czas noszenia 4-8 tygodni. Po tym czasie można przedłużać ponownie tymi samymi włosami.

Clip in
Jest to metoda polegająca na przypinaniu włosów na taśmach za pomocą przyszytych do nich małych spinek (clipów). Włosy mogą być zakładane codziennie rano i noszone cały dzień (do spania zdejmujemy włosy) lub okazjonalnie np. na  imprezę. Oferujemy zestawy o długości 40,50 i 60 cm oraz instruktarz zakładania

Oferta

Kontakt z nami